Dijital TC Her Hakkı Saklıdır. kopyalanması, çoğaltılması ve dağıtılması halinde yasal haklarımız işletilecektir.">

KURUMSAL

Hakkımızda

Hakkımızda

2000 yılında SMS TELEKOM LTD. ŞTİ. olarak kurulan işyerimiz Cep telefonu satiş,  tamiri ile Telefon Santralleri satiş ve montajı  üzerine faaliyet göstermeye başlamıştır.

2005 yılında cep telefonu satiş  ve tamir faaliyetini durdurup,  Görüntülü Diyafon, kamera sistemleri ve merkezi uydu sistemleri üzerine faaliyet göstermeye başladık. Antalya nın en önde gelen müteahhit firmaları ile iş birliği içerisinde her yıl kalitemizi ve ciromuzu arttırarak görüntülü diyafon sektöründe ANTALYA da en yüksek ciro yapan firma olmanın verdiği gururla her projemizi (kendinize nasıl iş yapılmasını istiyorsanız, müşterinize de aynı kalitede iş yapın ) düsturu ıle projelerimizi yaptık

2015 yılında ürün çeşitliliği yapmamızdan dolayı SMS TELEKOM olan işyeri ismini ANTALYA ELEKTRONİK olarak değiştirerek farklı markalarda  görüntülü diyafon  ve elektronik malzeme satışına  başladık.

İşyerimiz 20 yıldır aynı adreste ANTALYA nın en merkezi caddelerinden birinde müşteri memnuniyetini arttırarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Scroll